Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill

  • 61 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill Londen van 61 m² ligt binnen 25 minuten wandelafstand van London Marylebone treinstation en amper 200 meter verwijderd van Primrose Hill. Het appartement bevat voldoende ruimte voor het ontvangen van 4 personen in 2 slaapkamers.

Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

Gasten zullen een nog betere ervaring hebben in Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill met mogelijkheden om minigolf te proberen.

Deze accommodatie is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het Natuurhistorisch Museum Londen is op circa 6 km afstand gelegen, terwijl de London Zoo binnen een paar straten van het 1-badkamer appartement is. Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill heeft een eersteklas locatie op 500 meter van Chalk Farm metrostation. De accommodatie ligt op 3 km van het British Museum.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill Londen
Luxury Studio With Own Entrance Minutes From Primrose Hill,Camden Market, Canal And Roundhouse
Mobiele prijsaanbieding

Luxury Studio With Own Entrance Minutes From Primrose Hill,Camden Market, Canal And Roundhouse

8.0
Heel goed 1 beoordeling
719 m van de accommodatie
USD 138 USD 124
per nacht
Regents Park Camden St Johns Wood
Mobiele prijsaanbieding

Regents Park Camden St Johns Wood

9.3
Schitterend 3 beoordelingen
974 m van de accommodatie
Camden I Your Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Camden I Your Apartment

8.0
Heel goed 98 beoordelingen
1.1 km van de accommodatie
USD 195 USD 176
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    19 km

    Treinstations

    Camden Road Railway Station
    1,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fietsen
    • Bowling
    • Mini-golf

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Conciërgebalie
    • Bagageopslag
    • Huishouding
    • Wasserij
    • Stomerij
    • Tours/Ticketservice
    • Boodschappenservice
    • Winkels/ Commerciële diensten
    • Welkomstdrankje

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Babyoppas/ Kinderopvang

    Recreatie

    • Karaoke
    • Live-entertainment
    • Massage

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Koffiebar
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill gelegen?
      Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill is in de wijk Camden in Londen gesitueerd, op 6 km van het Natuurhistorisch Museum Londen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill?
      Populaire plekken in de buurt van Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill zijn onder andere het British Museum, het Natuurhistorisch Museum Londen, de London Zoo.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Shaka Zulu en Lemonia Greek restaurants, gelegen op ongeveer 12 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill?
      Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill?
      Bij Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill?
      Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill meet 61 m².
    • Heeft het appartement een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij het appartement.
    • Welke vrijetijdsmogelijkheden zijn er in Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill?
      Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill biedt karaoke om het plezier van de gasten te vergroten.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    19 km

    Treinstations

    Camden Road Railway Station
    1,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Homely Parkside 2-Bed Apartment In Primrose Hill Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten